شلوار لی

بسیاری از شلوار لی با جیب فقط یک درج کوچک برای کارت اعتباری یا کلید دارند.

اما اینها جیب های عمیقی در کنار خود دارند که می توانند برای تلفن یا کیف شما مناسب باشند.به علاوه، جیب‌ها روی پاهای شما قرار می‌گیرند تا مانند جیب‌های شلوار لی زنانه راسته حجیم نباشند.

 آنها با پارچه پاورویتای امضا شده Athleta ساخته شده اند، که نرم و کمی فشرده است و این جفت را برای تمرینات یوگا و استودیو ایده آل می کند.

Spanx فقط برای لباس‌های شکل‌دهنده نیست  این برند همچنین شلوارهای ساق بلند فوق‌العاده‌ای را در طیف وسیعی از اندازه‌ها، از جمله قد بلند، ریزه اندام و بزرگ می‌سازد. 

شلوار لی

این جفت از پونته ساخته شده است که پارچه ای ضخیم تر و بافتنی است که حرفه ای تر از مواد ورزشی به نظر می رسد. 

اگر به دنبال چیزی ساختارمندتر هستید، شلوار لی بی‌نقص این برند را بررسی کنید ، که شبیه شلوارهای معمولی کار است، اما در قسمت کمر دارای حالت کشسانی است.

این جفت ثابت می کند که لازم نیست عملکرد را فدای سبز شدن کنید: پارچه از بطری های آب بازیافتی ساخته شده است و کاربران تناسب آن را تحسین می کنند.

آنها همچنین فشاری هستند، که آنها را برای تمرینات با ضربه بالا ایده آل می کند. به علاوه، آنها در طیف گسترده ای از اندازه ها، از جمله سایز بزرگ، عرضه می شوند.

این جفت دارای گواهی ارگانیک است، به این معنی که کل فرآیند تولید نه فقط رشد پنبه از استانداردهای سختگیرانه زیست محیطی پیروی می کند.

این برند به‌خاطر شیوه‌های مد پایدار خود شناخته شده است، و به‌ویژه این شلوارهای شلواری پرفروش‌ترین هستند. 

فقط توجه داشته باشید که شلوار لی به اندازه پارچه های عملکرد مصنوعی رطوبت گیر، بادوام یا مات نیستند، اما بسیار نرم هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *