بکر دانه
خانه / روغن هسته انار / مرکز خرید روغن هسته انار

مرکز خرید روغن هسته انار

روغن هسته انار چند است؟این روز ها خرید روغن هسته انار می تواند آنلاین یا از مغازه های داخل شهر انجام شود که از جمله مرکزهای خرید این روغن در اینترنت می توان فروشگاهای اینترنتی روغن و در شهر ها ،دکان ‌های عطاری را نام برد.

روغن هسته انار از جمله روغن‌های گیاهی می‌باشد که از طریق پرس سرد دانه انار بدست می آید؛و از آن جهت که خواص بسیاری دارد برای مصارف پوستی و خوراکی استفاده می‌شود.در ادامه شما را بیشتر با این روغن آشنا می‌کنیم.

خرید روغن هسته انار

روغن هسته انار

کشور ایران از جمله کشور‌هایی است که انار را به صورت انبوه تولید می‌کند و به پشتوانه آن روغن هسته‌ انار را به مقدار چشم‌گیری تولید می‌کند؛و به همین خاطر قیمت این روغن با‌ارزش و با خواص فراوان در داخل کشور نسبت به خارج ارزان تر است.

در سال‌های اخیر با پی بردن به ارزش این روغن تقاضای خرید آن افزایش یافته است.بعضی افراد این روغن را به‌صورت عمده و بدون هیچ واسطه‌ای از تولیدکنند‌گان آن می‌خرند و بعضی دیگر فقط برای مصارف شخصی آن‌را از فروشگاه‌های اینترنتی و یا عطاری‌های داخل شهر تهیه می‌کنند.

خواص درمانی روغن هسته انار

خاصیت ضد التهالی و کاهش ورم
مبارزه با رادیکال‌های آزاد
بهبود سلامت قلب
تقویت سیستم ایمنی بدن
افزایش گردش خون در بدن
بهبود ظاهر و سلامت پوست
کنترل دیابت
رفع آکنه
برطرف کرن شوره سر
دارنده خاصیت ضد خارش

موارد مصرف روغن هسته انار

روغن هسته انار

این روغن مغذی جهت مصارف خوراکی و پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دلیل خواص درمانی آن در درمان بیماری ها از آن استفاده می‌شود.این روغن به دلیل خاصیت بازسازی که دارد توجه شرکت‌های سازنده لوازم آرایشی و بهداشتی را به خود جلب کرده است و به عنوان یک بخش اصلی در محصولات آرایشی و مراقبت کننده از پوست حضور دارد؛از جمله این محصولات میتوان به صابون‌ها،روغن‌های ماساژ،ژل دوش‌ها و مرطوب‌کننده‌ها را نام برد.

این روغن شگفت انگیز دارای پیش‌ساز هورمون استروژن است که با بدن انسان سازگاری بسیاری دارد و از همین جهت می تواند تعادل هورمونی را در بدن مرد‌ها و‌ زن‌ها ایجاد می‌کند.این روغن همچنین دارای ویتامین cفراوانی است که در افزایش ایمنی بدن و سلامت قلب موثر می باشد و استفاده از آن رشد و سلامت مو را به دنبال دارد.

روش تهیه روغن هسته انار

برای روغن گیری از این دانه با‌ارزش باید ابتدا آن‌را خشک کرد چرا که اگر خشک نکنیم این دانه به سرعت کپک می‌زند؛وقتی که آنرا خشک کنیم دانه آن خیلی سفت و سخت می‌شود و با پرس سرد روغن آن‌را استخراج می‌کنند که این روغن به رنگ کهربایی است و بوی مطبوعی دارد.

مطلب پیشنهادی

قیمت روغن هسته انار

لیست قیمت روغن هسته انار

قیمت روغن هسته انار طبق کیفیت و نوع بسته بندی روغن تعیین می شود و …

دیدگاهتان را بنویسید