قیمت دانه روغنی کرچک وارداتی پاک شده

قیمت دانه روغنی کرچک با توجه به کیفیت دانه متفاوت است. هر مقدار درصد روغن دانه کرچک بالاتر باشد، قیمت نیز بالاتر خواهد بود. با احتساب این موضوع دانه کرچک ایرانی همیشه ارزانتر از نمونه هندی باید باشد، ولی این طور نیست!

قیمت دانه روغنی کرچک ایرانی به نظر شما چرا همیشه بالاتر است؟ یکی از مهمترین دلایل آن کمبود دانه کرچک ایرانی است. مساله دیگر تاثیرات دارویی بالای آن است. پس واردات گسترده کرچک هندی به تعادل بازار کمک می کند و نیاز کارخانه ها را تامین می کند.

قیمت دانه روغنی کرچک

فروش عمده کرچک هندی

دانه روغنی کرچک هندی معمولا از طریق

  • عطاری ها
  • تولید کننده گان روغن کرچک
  • تولید کننده گان صابودن های گیاهی

خریداری می شود. البته با توجه به تاثیرات دارویی این دانه ما اقدام به تولید روغن نموده ایم. همکارانی که امکان تولید روغن ندارند و یا فقط فروش روغن های گیاهی یا تولید صابون و … را دارند روغن آماده کرچک را به صورت عمده از ما تهیه می کنند.

قیمت دانه روغنی کرچک

بزرگ ترین واردکننده دانه کرچک

مشتریان ما از تمام نقاط کشور جهت خرید دانه های ورغنی مختلف با ما در ارتباط هستند. در کنار دانه های کنجد و سیاهدانه و سویا درخواست برای دانه کرچک نیز زیاد است. همه علاقه مند به خرید از دست اول ها هستند تا در نوسانات بازار حاشیه سود خودرا بالا ببرند. با این وجود دوست داریم مژده واردات دانه های روغنی را در حجم های بالا به مشتریانمان بدهیم تا با اطمینان خاطر اقدام به خرید نمایند.

قیمت دانه روغنی کرچک

بازار روغن و دانه کرچک

  • نوسان زیاد ارز
  • افزایش تعرفه ها
  • حذف ارز دولتی از دانه های روغنی

موجب شد که بازار فروش دانه های روغنی روز به روز رونق خود را از دست بدهد. با این وجود چون کرچک یک دانه دارویی است کماکان خرید و فروش می شود. در تهران و شهرستان های بزرگ قیمت ها مناسب تر عرضه می شود و می توانید خریدهای عمده را ارزانتر انجام بدهید.