فروش مغز هسته آلبالو

فروش مغز هسته آلبالو در تناژهای بالا جهت صادرات و روغن گیری در ایران انجام می شود. این هسته بسیار پرخاصیت بوده و در صنعت لوازم آرایشی سازی و دارویی کاربردهای فروانی دارد. در حال حاضر روغن گیری از مغز هسته آلبالو رونق پیدا کرده است که به صورت مستقیم جهت مصارف مالشی استفاده می گردد.

فروش مغز هسته آلبالو جهت تولید روغن در تهران، اصفهان، تبریز با حجم های عمده و جزء امکان پذیر شده است. با ایجاد انبارهای جدید در استانهای بزرگ این شرایط را ایجاد کرده ایم که مشتریان عزیز به راحتی و با هزینه های حمل کمتر خرید نمایند.

روغن مغز هسته آلبالو

هسته آلبالو در از 15 الی 18 درصد روغن دارد. علاوه بر روغن حاوی پروتیئن و فیبر نیز می باشد. روغن هسته آلبالو ضد لکی قوی است و پوست را شفاف و روشن می کند. این ویژگی موجب شده است به شدت مورد استقبال طب سنتی قرار گیرد.روغنی که تولید می شود دارای کیفیت اصلی است چون مستقیما از مغز هسته آلبالو تهیه می گردد و مورد آنالیز قرار می گیرد. به همین دلیل مشتریان روغن هسته آلبالو را به صورت عمده از ما تهیه کرده و بی واسطه  فروش می رسانند.

فروش مغز هسته آلبالو

فروش مغز هسته آلبالو

فروش در ایران و صادرات مغز هسته آلبالو یکی از پرسودترین مشاغل است. لازم است تجار جدید به آن توجه نموده و در این عرصه به فعالیت جدی بپردازند. کشورهای فرانسه، انگلستان و هند با استفاده از پودر مغز هسته آلبالو، روغن هسته آلبالو و حتی پوست هسته مغز آلبالو  محصولات متعددی تولید می نمایند. برخی از این محصولات غذایی و خوراکی است. بعضی محصولات هم دارویی و آرایشی می باشد.

پس به شدت دنبال تهیه این محصول از کشورهای مختلف هستند. ایران نیز می تواند خودش را به عنوان تامین کننده این محصول به این کشورها معرفی نماید.

فروش مغز هسته آلبالو

قیمت مغز هسته آلبالو

هر ساله شناخت بیشتری نسبت به خواص مغز هسته آلبالو  اتفاق می افتد و هر سال نسبت به سالهای قبل گرانتر می شود. امسال به دلیل سرمازدگی و کمبود آلبالو، هسته آلبالو نیز گرانتر شد. اما حاشیه سود این محصول هر چقدر هم که گرانتر می شود بیشتر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *