پخش عمده انواع دانه های روغنی

پخش عمده انواع دانه های روغنی با کیفیت تضمینی در تمام نقاط ایران انجام می گیرد. دانه هایی مانند انواع کنجد، سیاهدانه، پودر نارگیل، مغز تخمه آفتابگردان، مغز تخمه کدو، مغز بادام تلخ، مغز بادام شیرین، مغز بادام زمینی، هسته انار، هسته انگور، هسته آلبالو، شاهدانه . همچنین انواع گل و دانه ها جهت تولید روغن های گیاهی، دارویی و خوراکی نیز تامین می گردد. مثل؛ تخم کتان، رازیانه، کرچک، گل بنفشه، میخک، زیره سبز،مغز زردآلو، روغن زیتون و … .

پخش عمده انواع دانه های روغنی جهت روغن گیری با دستگاههای پرس سرد اکنون در کشور زیاد شده است. اما دغدغه مهمی که هر یک از خریدران دارند کیفیت و شرایط نگهداری و ارسال محصول است. اطمینان از تحویل محصول با مرغوبیت بالا می تواند آسوده گی خاطر در تولید روغن باکیفیت را به همراه داشته باشد. در نتیجه مشتریان راضی بوده و سود همکاران مان افزایش خواهد یافت.

برای تامین عمده انواع دانه روغنی ایرانی و خارجی مرغوب توجه به موارد زیر مهم است:

 • شرایط بهداشتی تولید و نگهداری و ارسال محصول
 • درصد رطوبت پایین، اسیدیته پایین، نداشتن آفلاتوکسین
 • کیفیت بوجار، پوست گیری و بودادن در صورت نیاز

 

پخش عمده انواع دانه های روغنی

نیل به این اهداف نیازمند کارشناسانی مجرب در مرحله خرید و نگهداری محصول در انبار تامین کننده است. شرکت بکردانه آذربایجان دارای مشاوران و کارشناسان ناظر در تمام مراحل تولید دانه ها و روغن های دارویی است. هر یک از مشتریان مان علاقه مند باشند می توانند به راحتی از انبار مرکزی شرکت بازدید نمایند. تا با خیالی آسوده اقدام به خرید دانه های روغنی بکنند.

دریافت نمایندگی محصولات بکردانه آذربایجان

یکی از روش های پخش عمده انواع دانه های روغنی در سطح کشور از طریق نمایندگی های مجرب بکردانه آذربایجان صورت می پذیرد. شرایط پذیرش نمایندگی های پخش شرکت بکردانه ساده و همراه با تضمین های دو طرفه می باشد. به طوری که هم نمایندگان عزیز با آسوده گی خاطر اقدام به فعالیت کنند و هم شرکت مطمئن باشد نماینده مورد نظر طبق قوانین مشخص شرکت فعالیت می نماید.

پخش عمده انواع دانه های روغنی

تحویل دانه های روغنی خریداری شده در شهر شما

بعضی از مشتریان جدید ما نگران تحویل سالم و به موقع محصولات خرید داری کرده خود هستند. برای این منظور روش ارسال را به اطلاع شما می رسانم.

 1. پس از درخواست رسمی شما و پرداخت فاکتور اعلام شده
 2. واریز های انجام شده و سفارش های خرید از واحد فروش به حسابداری و انبار اعلام می گردد.
 3. سپس واحد ارسال سفارشها، سفارشهای هر روز را براساس موجودی و نوبت دریافت در صف آماده سازی و ارسال قرار می دهد.
 4. بعد بارهای هر روز در دو مرحله ظهر و عصر به باربری هایی که قرارداد همکاری با شرکت دارند مثل باربری وطن، باربری ایران پیما و … تحویل داده می شود
 5. سپس بارنامه ها بعد از 12 الی 24 ساعت به انبار بازگشته و تصویر آن برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.
 6. بعد از یک الی سه روز محصول مشتری به شهر مقصد رسیده است.
 7. باربری با مشتری یا واحد پی گیری شرکت تماس می گیرند و جهت تحویل بار اقدام می شود.
 8. مشتری پس از تحویل محصول دریافتی را بررسی می نمایند. در صورت وجود هر گونه مشکلی در مرغوبیت و کیفیت کالا 12 الی 24 ساعت وقت دارد، آن را مرجوع نماید.

پخش عمده انواع دانه های روغنی

مشتریان عزیز که در تهران یا مشهد حضور دارند می توانند به صورت حضوری از دفاتر فروش شرکت خرید نمایند. یا اینکه درخواست ارسال با پیک بدهند و کالای درخواستی را درب مغازه تحویل بگیرند.