فروش عمده و جز دانه کلزا روغنی

فروش دانه کلزا با محصولات متعدد دیگری از شرکت بکردانه آذربایجان ماند دانه روغنی سویا، انواع کنجد پاکستانی، افغانی، هندی و ایرانی، پودر نارگیل چرب، سیاهدانه هندی و ایرانی، مغز بادام تلخ و شیرین، مغز بادام زمینی مخصوص گره گیری انجام می شود.

شما نیر به عنوان تولید کننده روغن های گیاهای و درمانی، این دغدغه را دارید که چگونه می توان با قیمت های اصلی و ارزان، بدون واسطه و به صورت مستقیم اقدام به خرید دانه های روغنی نمود. آگاهی از شهرهای اصلی که، واردکننده گان محصولات خود را از آنجا عرضه می کنند، می تواند شما را در راستای خرید مطمئن و دست اول با قیمت های ارزان کمک کند.

می دانید که تهران و مشهد دوقطب اصلی برای پخش دانه های روغنی هستند، به همین دلیل بیشتر محصولات از این دو شهر به مناطق مختلف بارگیری می شود.

قیمت دانه روغنی کلزا

فروش دانه کلزا ایرانی

فروش دانه کلزا و دانه سویا ایرانی به صورت جزئ نیز به دلیل درخواست های مکرر همکارانی که تولید روغن با پرس سرد و حجم های پایین دارند من بعد صورت می گیرد. این دانه کلزا داخلی و محصول مناطق شیراز، اصفهان، قزوین و استان گلستان ایران است. فروش مستقیم دانه کلزا در تهران، مشهد، اصفهان به صورت عمده انجام می شود و به تمام شهرهای دیگر کشور نیز به صورت جز ارسال می گردد.

کلزا ایرانی از ژن دانه کلزا برزیلی است. دارای درصد روغن بالایی است و کیفیت خوبی دارد. بین 42 الی 48 درصد روغن دارد. بعد از برداشت از زمین و خالی شدن در انبارها، بار در چندمرحله بوجار می گردد و محصول کلزا تمیز شده در کیسه های 40 کیلویی بسته بندی و اماده ارسال می شود.

قیمت دانه روغنی کلزا ایرانی

انواع کلزا روغنی:

  •  کلزا برزیلی
  • کلزا آرژانتین
  • کلزا روسیه
  • کلزا قزاقستان

کلزا که با نام تجاری کانولا در بازار خرید و فروش می شود گرید A کلزا است. گرید A کلزا با کیفیت بالاست که در مرحله سورتینگ جدا شده است و بدون آفت و خرابی و هر گونه ناخالصی است. روغنی که از این دانه استخراج می گردد به نام روغن کالا فروخته می شود.

آیا روغن کلزا خوراکی است؟

روغنی که از دانه کلزا گرفته می شود، اگر از کلزا درجه یک باشد کاملا سالم بوده و خوراکی است. اگر کلزا در مرحله خشک شدن کپک نزده باشد و آفت دیگری در دانه شناسایی نشود، روغن دانه کلزا برای پخت و بذر و مصرف مستقیم کاملا مناسب می باشد. روغن کلزا زرد و شفاف است و در دمای پایین یخ نمی زند.

فروش دانه کلزا

قیمت کلزا روغنی ایرانی:

کلزا ایرانی به نسبت دانه های خارجی گرانتر است. به دلیل خرید تضمینی دولت از کشاورزان با قیمت بیش از 2500 تومن، در بازار آزاد نیز دانه روغنی کلزا کمتر از 4500  تومان فروش ندارد. وقتی دانه خام بوجاری می شود بیش از 3 درصد افت دارد که با هزینه های جانبی قیمت فروش جز آن به بیش از 5000 تومان می رسد. قیمت عمده نیز تقریبا بین 4000 تا 4700 تومان در تناژ بالای ده تن می باشد.